На Херсонщині побудують завод з переробки сорго

2755
Фото з вільних джерел

ТОВ “Науково-виробниче товариство “Укрсорго” планує розпочати вирощування сорго на Херсонщині і побудувати завод для переробки цієї культури безпосередньо на території області.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua.

В останні роки в зв’язку з підвищенням посушливості клімату в степовій зоні України значно зросла потреба в розширенні посівів засухо- і жаростійких культур. Однією з придатних до таких умов культур є сорго. Тому його вирощування у нас є економічно доцільним і агрономічно обгрунтованим, – зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Євген Ріщук.

До того ж підприємство планує протягом декількох місяців з моменту підписання угоди про співпрацю побудувати завод для здійснення переробки сорго безпосередньо на території області.

Зараз дане підприємство активно працює з аграріями Дніпропетровської області. Але вирощування, переробка та експорт такої культури як сорго з часом стають все більш актуальними, тому співпраця ТОВ “НВО “Укрсорго” і херсонських фермерів буде вигідним для обох сторін.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.