На Херсонщині побудують завод з переробки сорго

2718
Фото з вільних джерел

ТОВ “Науково-виробниче товариство “Укрсорго” планує розпочати вирощування сорго на Херсонщині і побудувати завод для переробки цієї культури безпосередньо на території області.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua.

В останні роки в зв’язку з підвищенням посушливості клімату в степовій зоні України значно зросла потреба в розширенні посівів засухо- і жаростійких культур. Однією з придатних до таких умов культур є сорго. Тому його вирощування у нас є економічно доцільним і агрономічно обгрунтованим, – зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Євген Ріщук.

До того ж підприємство планує протягом декількох місяців з моменту підписання угоди про співпрацю побудувати завод для здійснення переробки сорго безпосередньо на території області.

Зараз дане підприємство активно працює з аграріями Дніпропетровської області. Але вирощування, переробка та експорт такої культури як сорго з часом стають все більш актуальними, тому співпраця ТОВ “НВО “Укрсорго” і херсонських фермерів буде вигідним для обох сторін.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here