На Херсонщині побудують сховище для кісточкових

1994

ТОВ «Дніпро» побудує сховище-холодильник для кісточкових, де можна буде зберігати до 200 тонн плодів

- РЕКЛАМА -
 •  В садах ТОВ «Дніпро» у селі Азовське (Генічеський район Херсонської області) вирощуються персики, яблука, сливи, черешні, виноград тощо. А також налагоджено хлібо-булочне виробництво на комбінаті, який теж належить ТОВ «Дніпро». Фрукти й овочі підприємство вирощує на площі 250 га.

  Підприємство продовжує розвиватися й розширюватися, про що свідчить будівництво сховища-холодильника для кісточкових, де можна буде зберігати до 200 тонн плодів.

  Черешню, сливу, а згодом і полуницю можна буде зберігати впродовж двох місяців. Червневу черешню без проблем можна буде продавати у серпні, відповідно змінюватиметься й ціна, ― пояснив Кучеров.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Agravery.

  Весь урожай реалізується як до місцевих пансіонатів, оздоровчих закладів, так і закордон. Налагоджено поставки сливи до країн Балтії, Польщі, а черешня й виноград взагалі прямують до Китайської Народної Республіки.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here