Перший заступник голови Харківської ОДА Марк Беккер дав доручення головам РДА області взяти на контроль питання щодо недопущення зменшення поголів’я свиней та великої рогатої худоби.

Про це повідомляє прес-служба Харківської ОДА.

Я ще раз звертаю увагу керівництва Департаменту АПК на те, що всі питання, які пов’язані з тваринництвом, повинні бути на контролі. Також чекаю від голів РДА на план заходів стосовно збільшення поголів’я великої рогатої худоби по відповідних районах. Прошу керівників районів звернути на це увагу, ― зазначив Беккер.

Заступник директора Департаменту економіки та міжнародних відносин Ірина Коновалова зазначила, що за 2 місяці поточного року на аграрних підприємствах на 5,8% збільшились обсяги реалізації на забій великої рогатої худоби, на 2,2% ― виробництво яєць.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року шляхом підвищення продуктивності дійного стада сільгосппідприємства області на 1,8% збільшили обсяги виробництва молока. За 2 місяці поточного року надій молока на одну корову збільшився на 3,7% у порівнянні з відповідним періодом минулого року, ― сказала Коновалова.

Також в окремих районах регіону збільшено поголів’я великої рогатої худоби. Це Чугуївський, Нововодолазький, Первомайський, Вовчанський та Близнюківський райони.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Головний редактор Національного промислового порталу