На Харківщині завершується будівництво олійноекстракційного заводу

5139
 • Група компаній «Агроліга» практично завершила будівництво олійноекстракційного заводу в смт Нова Водолага Харківської області.

  Його запуск запланований на перший квартал поточного року, повідомили в компанії. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroTimes.

  Спочатку відкриття заводу планувався в кінці 2017 року, однак терміни довелося змістити через проблеми з отриманням та затвердженням технічної і дозвільної документації.

  Нагадаємо, що на новому олійноекстракційному заводі «Агроліги» буде передбачена можливість зміни обсягів переробки сировини в діапазоні від 100 тис. до 180 тис. тонн на рік без додаткового інвестування в обладнання.

  За умови залучення незначних інвестицій потужність може бути збільшена до 280 тис. тонн на рік.

  Також на підприємстві буде можливість переналаштувати обладнання під видобуток соєвої і ріпакової олії без додаткових інвестицій в обладнання.

  Крім цього, буде запущена сучасна лінія екстракції, що дозволить збільшити вихід олії на 10% порівняно з пресовою технологією видобутку олії.

  На виході замість макухи компанія отримуватиме соняшниковий шрот з вмістом протеїну 38% і залишкової олійністю, що не перевищує 0,5-1%.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.