На Гнідавському цукровому заводі планують збільшення надходження цукрових буряків

2048

На Гнідавському цукровому заводі планують збільшення надходження цукрових буряків в поточному році, тому на підприємстві активно проводять планову чистку і санацію на фільтраційних полях.

Як передає  ПроАгро , про це повідомляють “Волинські Новини”

Згідно з повідомленням, всі роботи на заводі планують завершити до початку сезону.

 • За словами директора заводу Ростислава Новосада, такі заходи Гнідавський цукровий завод проводить щорічно, готуючи собі відстійники в тих обсягах, які будуть необхідні в наступному сезоні прийому цукрового буряка.

  “У цьому році ми плануємо збільшення надходження цукрових буряків, тому роботи проводяться більш інтенсивно. Дефекат, який вивозиться з полів фільтрації використовується як добриво на сільськогосподарських угіддях наших партнерів, які після проведення відповідних аналізів забирають сировину на свої поля”, – розповів він.

  Також директор Гнідавського цукрового заводу повідомив, що вторсировину з заводу використовують на території Волинської, Львівської, Тернопільської та Рівненської областей. Щорічно з полів фільтрації вивозиться близько 150 тис. тонн дефекату.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.