- РЕКЛАМА -

На Гнідавському цукровому заводі планують збільшення надходження цукрових буряків в поточному році, тому на підприємстві активно проводять планову чистку і санацію на фільтраційних полях.

Як передає  ПроАгро , про це повідомляють “Волинські Новини”

Згідно з повідомленням, всі роботи на заводі планують завершити до початку сезону.

За словами директора заводу Ростислава Новосада, такі заходи Гнідавський цукровий завод проводить щорічно, готуючи собі відстійники в тих обсягах, які будуть необхідні в наступному сезоні прийому цукрового буряка.

“У цьому році ми плануємо збільшення надходження цукрових буряків, тому роботи проводяться більш інтенсивно. Дефекат, який вивозиться з полів фільтрації використовується як добриво на сільськогосподарських угіддях наших партнерів, які після проведення відповідних аналізів забирають сировину на свої поля”, – розповів він.

Також директор Гнідавського цукрового заводу повідомив, що вторсировину з заводу використовують на території Волинської, Львівської, Тернопільської та Рівненської областей. Щорічно з полів фільтрації вивозиться близько 150 тис. тонн дефекату.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Головний редактор Національного промислового порталу