На Арабатській стрілці відкриють равликову ферму

4315

За статистикою 2016 року, українські фермери експортували в 7 разів більше равликів, ніж звичного нашому сільському господарству свинячого сала.

Причому обсяги стабільно нарощуються. У 2013 році українські виробники експортували 3 тонни молюсків, в 2014 – 58, в 2015 – 260, а в 2016-році-близько 400 тонн. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на «Вести Геническа».

Нова равликову ферма за соціальним проектом Асоціації «Равлик України» в 2018 році з’явиться на Арабатській стрілці, фахівцями асоціації та інвесторами сьогодні розглядається с. Щасливцеве, за допомогою Щасливцевська сільського голови.

Праця на равликойві фермі виключно ручна, а це і створення робочих місць і новий для Генічеського району гастрономічний туризм.

 • Соціальна складова проекту – безкоштовне навчання вимушено-переміщених осіб для всієї Херсонської області улітководству, надання «стартового» маточного стада для створення власної улиточной ферми і організації сімейного бізнесу і збут готової продукції.

  Херсонська область сьогодні ділить друге місце з розміщення ВПЛ постраждалих від військових дій і окупації.

  Проект асоціації націлений на зниження бідності і розвиток сільської місцевості, пряму допомогу Вимушено-переміщеним особам, створення нових продуктів харчування, розвитку геліцекультури в Україні, зниження збору равлики в дикій природі, збільшення експорту української сільгосппродукції, розвитку сімейного фермерства, створення нових робочих місць.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.