«Миронівський хлібопродукт» інвестує в розвиток цифрового сільського господарства

2424

Компанія впроваджує точне землеробство з 2014 року та щорічно поповнює свій технопарк, в тому числі і технікою для цифрового землеробства

«Наша стратегічна мета – точне землеробство як елемент цифрового сільського господарства. Ми щорічно інвестуємо в цю галузь. Агросектор повинен йти до ефективного сільського господарства, тобто до обґрунтованих витрат і прибуткам », – розповів операційний директор МХП Юрій Мельник.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AgroPolit.com.

Протягом року МХП купив техніки на $25 млн. У наступному році планується витратити на рівні $25-27 млн. Але в наступному році будуть зміщені акценти, зокрема на розвиток цифрового сільського господарства.

Такий розвиток цифрового господарства передбачатиме засоби спостереження за посівами, супутникові системи, системи радарного спостереження. Нагадаємо, що МХП через 3-5 років планує збільшити земельний банк до 550 тис. га.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.