Миколаївська компанія Agrofusion готується ввести в експлуатацію завод з переробки томатів

4065

Група компаній Agrofusion, підприємства з виготовлення томатної пасти якій розташовані в Миколаївській і Херсонській областях, може в серпні 2017 року ввести в експлуатацію завод з переробки томатів.

Ми будуємо один з найбільших в Європі товарних переробних заводів. І сподіваємося, в кінці серпня його успішно здамо і наведемо в дію, – повідомив фінансовий директор компанії Agrofusion Іван Сакаль.

Як повідомлялося, в березні 2017 року Європейський банк реконструкції і розвитку виділив компанії Agrofusion кредит на $15 мільйонів для будівництва третього заводу з переробки томатів. Про це повідомляє  «Інтерфакс-Україна».

Кредит дозволить компанії частково фінансувати будівництво третього заводу з переробки томатів в Україні потужністю виробництва 34 тисячі тонн томатної пасти в рік.

- РЕКЛАМА -
  • Раніше загальна вартість проекту Agrofusion оцінювалася ЄБРР в $50 мільйонів.

    У 2017 році Кабінет міністрів України схвалив надання фінансування в розмірі $23 мільйонів з боку Європейського інвестиційного банку компанії Organic system (Миколаївська область), яка входить до складу Agrofusion.

    Agrofusion Group заснована в 2007 році бізнесменом Сергієм Сипко. Компанія в 2014 році збільшила виробництво томатної пасти до 52,78 тисячі тонн, а в 2015-му завдяки капіталовкладенням розширила потужності і досягла нового максимуму в 61,5 тисячі тонн.

    До складу Agrofusion входять два заводи з виробництва томатної пасти потужністю переробки близько 500 тисяч тонн томатів за сезон, а також агрогосподарства в Херсонській та Миколаївській областях, які обробляють 20 тисяч гектарів зрошуваних земель, і два тепличних господарства.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.