Миколаївська компанія Agrofusion готується ввести в експлуатацію завод з переробки томатів

4515

Група компаній Agrofusion, підприємства з виготовлення томатної пасти якій розташовані в Миколаївській і Херсонській областях, може в серпні 2017 року ввести в експлуатацію завод з переробки томатів.

Ми будуємо один з найбільших в Європі товарних переробних заводів. І сподіваємося, в кінці серпня його успішно здамо і наведемо в дію, – повідомив фінансовий директор компанії Agrofusion Іван Сакаль.

Як повідомлялося, в березні 2017 року Європейський банк реконструкції і розвитку виділив компанії Agrofusion кредит на $15 мільйонів для будівництва третього заводу з переробки томатів. Про це повідомляє  «Інтерфакс-Україна».

Кредит дозволить компанії частково фінансувати будівництво третього заводу з переробки томатів в Україні потужністю виробництва 34 тисячі тонн томатної пасти в рік.

 • Раніше загальна вартість проекту Agrofusion оцінювалася ЄБРР в $50 мільйонів.

  У 2017 році Кабінет міністрів України схвалив надання фінансування в розмірі $23 мільйонів з боку Європейського інвестиційного банку компанії Organic system (Миколаївська область), яка входить до складу Agrofusion.

  Agrofusion Group заснована в 2007 році бізнесменом Сергієм Сипко. Компанія в 2014 році збільшила виробництво томатної пасти до 52,78 тисячі тонн, а в 2015-му завдяки капіталовкладенням розширила потужності і досягла нового максимуму в 61,5 тисячі тонн.

  До складу Agrofusion входять два заводи з виробництва томатної пасти потужністю переробки близько 500 тисяч тонн томатів за сезон, а також агрогосподарства в Херсонській та Миколаївській областях, які обробляють 20 тисяч гектарів зрошуваних земель, і два тепличних господарства.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.