«Лозовські машини» виходять на ринок країн Балтії

2335

«Лозовські машини» продемонстрували свою техніку на Дні поля в Латвії.

Спільно з латвійським дилером «Лозовські машини» презентували відвідувачам дискову борону «Дукат-5», яка показала відмінні результати під час демопоказа- інтенсивне перемішування ґрунту і рослинної маси на високих швидкостях без забивання.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

Аграрії гідно оцінили роботу дискової борони «Дукат-5», яка залишила прекрасний грунтовий фон для подальших посівних робіт. За підсумками багато фермерів висловили бажання придбати дискатори і іншу енергоефективну грунтообробну техніку «Лозовських машин», – розповідає начальник відділу продажів Марина Каменєва.

Вона додає, що День поля в Латвії – масштабний захід, який відвідують представники не тільки латвійських фермерських господарств, а й аграрії з сусідніх держав – Литви і Естонії.

За підсумками заходу в даних регіонах спостерігається збільшення попиту на наші агрегати. А для того, щоб організувати ефективну реалізацію наших агрегатів прибалтійським фермерам, ми налагоджуємо співпрацю з дилерами Естонії і Литви, – зазначає Марина Каменєва.

 • Крім цього, «Лозовські машини» взяли участь у Дні поля Польщі, який проходив відразу ж після латвійського – 27-28 травня.

  Участь «Лозовських машин»в Днях поля дозволяє розширити клієнтську базу, так як аграрії бачать продуктивну і енергоефективну роботу нашої техніки безпосередньо в полі, переконуються в високій якості обробки грунту і віддають перевагу нашим агрегатів, – резюмує Марина Каменєва.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.