«Лозівські машини» розширюють номенклатуру поставок в Узбекистан

2403

«Лозівські машини» розширюють номенклатуру поставок в Узбекистан за підсумками участі в Міжнародній спеціалізованій виставці-продажі сучасного обладнання і технологій для сільського господарства «UzbekistanAgrotech Expo 2017» (30 травня – 2 червня, Ташкент).

Едуард Чудопалов зазначає, що сьогодні Узбекистан є однією з центральних країн Середньої Азії, на яку орієнтуються інші держави регіону. Повідомляє Національний промисловий портал.

«В результаті зміцнення наших позицій на ринку Узбекистану перед нами відкриваються ринки і інших країн Середньої Азії», – додає директор з продажу.

Крім цього, «Лозівські машини» продовжують налагоджувати співпрацю з іншими державами СНД.

«Також ми плануємо вийти на ринок Республіки Білорусь, який досить непростий. У торговельній середовищі аграрного сектора спостерігається наступна тенденція: через більш низьку ціну і державної політики захисту національного виробника місцеві аграрії закуповують вітчизняну сільгосптехніку через тендери. Але за якістю і технологічним інноваціям агрегати поступаються нашій продукції. Тому серед нечисленних дилерів Республіки Білорусь є значний інтерес до реалізації техніки «Лозовський МАШИН». На даному етапі ведемо переговори з трьома місцевими дистриб’юторськими компаніями, які хочуть представляти нас на білоруському ринку», – резюмує Едуард Чудопалов.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.