KSG Agro збільшить генерацію тепла з біопалива вдвічі

1856

До початку опалювального сезону 2017 року KSG Agro модернізує п’ять котелень в сільських школах Дніпропетровської області, перевівши їх на біопаливо

В рамках програми холдингу KSG Agro з переходу на біопаливо котелень, що опалюють об’єкти соцкультпобуту та ЖКГ на територіях територіальних громад Дніпропетровської області, будуть модернізовані п’ять котелень. Котельні переводяться на поновлюване паливо ― паливні пелети. Роботи з модернізації на деяких об’єктах вже стартували.

Про це передає Agravery з посиланням на прес-службу холдингу.

Використання пеллет в вигляді палива для котелень дозволяє досягти економії до 30-40% в порівнянні з традиційними видами палива ― вугіллям або газом. В результаті модернізації загальна генерація тепла на об’єктах теплопостачання збільшиться майже в два рази ― з 4,25 МВт до 8,25 МВт.

- РЕКЛАМА -
 • Планується, що сировина для нових котелень (крім с. Нива Трудова) буде вироблятись пелетним цехом в с. Новопокровка Солонянського району Дніпропетровської області, який також буде введений в експлуатацію до найближчого опалювального сезону.

  KSG Agro ― група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Основною діяльністю KSG Agro є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here