KSG Agro почав експорт пшениці твердих сортів в Оман

1997
Фото з вільних джерел

У листопаді 2016 року в Оман була поставлена ​​перша пілотна партія зерна об’ємом 1000 т, в тому числі пшениці – 600 т, ячменю – 400 т. Зернові були стафіровани в контейнери, поставка здійснювалася на базисі FOB. До цього KSG Agro здійснював продажу зерна тільки лише на внутрішньому ринку – трейдерам, які експортували його закордон.

Про це повідомили в прес-службі компанії у відповідь на запит AgroPortal.ua. Повідомляє Національний промисловий портал.

За словами генерального директора KSG Agro Сергія Мазіна, розширення експорту сільгосппродукції шляхом виходу на ринок Близького Сходу робиться з метою диверсифікації каналів збуту, отримання валютної виручки, а також підвищення маржинальність за рахунок експортних операцій.

 • «Вихід на ринок сільгосппродукції арабських країн призведе до диверсифікації каналів експорту нашої продукції», – зазначив Сергій Мазін. На думку експертів, крім усього іншого, це забезпечить для KSG Agro збільшення валютної виручки і маржинальність, оскільки вартість на FOB завжди вище, ніж на внутрішньому ринку.

  У 2017 році планується продовжити поставки пшениці твердих сортів на ринки Близького Сходу. «В даний час йдуть переговори з декількома партнерами, після яких будуть підписані контракти», – сказав гендиректор KSG Agro.

  Для довідки: KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені в лістинг Варшавської фондової біржі. Основною діяльністю KSG Agro є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини.

  Починаючи з вересня 2014 р KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш прибуткові і перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також зберігання борошна й круп’яне напрямки і виробництво відновлюваної біопалива (паливні пелети).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.