Компанія «Українська Ягода» отримала сертифікат якості GlobalGap за сучасний стандарт безпеки сільськогосподарської продукції

2660

Компанія «Українська Ягода» в серпні 2017 року отримала сертифікат якості GlobalGap.

Про це йдеться в повідомленні компанії. Передає Агравері.

«Даний сертифікат дає компанії можливість виходу на нові ринки, збільшення числа потенційних партнерів, захист свого виробництва на законодавчому рівні», – підкреслили в компанії.

Для довідки: Global GAP – сучасний стандарт безпеки сільськогосподарської продукції. Для споживачів і підприємств роздрібної торгівлі цей сертифікат означать підтвердженням, що продукт відповідає належному рівню безпеки і якості, а похідний з дотриманням екологічних норм, з турботою про професійне здоров’я і безпеки працівників.

Сертифікація Global GAP не є обов’язковою, однак торгові мережі країн ЄС розглядають цей сертифікат як додаткову гарантію якості продукції, що випускається.

- РЕКЛАМА -
  • ТОВ «Українська ягода» – один з найбільших виробників ягід в Україні. Підприємство вирощує лохину, жимолость, суницю садову, аґрус, малину, смородину чорну, смородину червону, черешню. Загальна площа ягідних плантацій становить понад 100 га.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here