Компанія Grain Alliance інвестує близько $2 млн в борошномельний завод на Київщині

2263
Борошномельний завод

Сільськогосподарська компанія Grain Alliance (Швеція), що має активи в Україні, планує інвестувати близько $ 2 млн в запуск борошномельного заводу в Яготині

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Зараз ведемо роботу, вже привезли обладнання для перероблювання пшениці в борошно. Запуск плануємо на квітень-травень, – повідомив головний виконавчий директор Grain Alliance Євген Радовенюк.

Компанія вже розвиває два проекти з виробництва насіння сої, пшениці, вівса, жита, а також з виробництва рідких мікродобрив.

У найближчі рік-два за інвестиціями в насінництво ми вийдемо на $ 1-1,5 млн, по борошну – близько $ 2 млн, по міндобривах – близько $ 1 млн, – зазначив Є. Радовенюк.

Компанія Grain Alliance до 2020 року розраховує збільшити елеваторні потужності майже в два рази – до 400 тис. тонн. В планах також розширення земельного банку до 100 тис. га, та досягти обсягів реалізації зерна в 1 млн тонн.

 • Grain Alliance обробляє в Україні 53 тис. га сільськогосподарських земель в Київській, Черкаській, Полтавській та Чернігівській областях. Засновниками є ТОВ “Харвест Мун Іст” (смт Баришівка Київської обл.) та BZK Grain Alliance (Швеція).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.