Компанія «Астарта» збільшила дохід від сільгоспвиробництва в 1,5 рази

1795

За підсумками 9 місяців 2017 року дохід сегменту сільськогосподарського виробництва аграрнопромислового холдингу «Астарта»  збільшився на 147%, до €106 млн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Agravery

За період з січня по вересень 2017 року продажі зерна перевищили 662 тис. тонн, що на 160% більше, за аналогічний період у минулому році. Більш ніж 90% зернових було експортовано.

«Міжнародні ціни на цукор і сільськогосподарські культури у цей період залишаються під тиском, тому ефективність на всіх етапах виробництва та контроль за витратами є пріоритетними завданнями компанії. У всіх сегментах бізнесу ми прагнемо досягти оптимізації собівартності та фокусуємося на високій якості продукції, щоби бути конкурентими на глобальних ринках», — прокоментував генеральний директор, Віктор Іванчик.

- РЕКЛАМА -
  • Зараз у компанії тривають осінні жнива, станом на 7 листопада вже зібрано 65% врожаю кукурудзи та 80% врожаю цукрових буряків.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here