Компанія «АСТАРТА» інвестувала в 2017 році в модернізацію своїх цукрових заводів $13 млн

4534

В даний час Жданівський і Наркевичський цукрові заводи АСТАРТИ почали сезон переробки цукрових буряків урожаю 2017 року.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Агро Перспектива.

Жданівський цукровий завод уже вийшов на планову добову потужність, решта 6 заводів компанії будуть запущені в роботу протягом місяця.

Готуючись до нового сезону, АСТАРТА реалізувала ряд інвестиційних проектів з енергозбереження та підвищення ефективності виробництва. На всіх цукрових заводах була проведена реконструкція і заміна елементів обладнання. Крім того, в 2017 році вводиться в експлуатацію жомосушильна комплекс, гранулятор і склади зберігання сухого жому на Наркевицького заводі. Це дозволить компанії виробляти додатково до 25 тис. Тонн гранульованого жому в рік для експорту, зокрема, на ринок КНР, який став доступний після отримання сертифікаційних дозволів.

 • Компанія також продовжує стратегію використання поновлюваних джерел енергії у виробництві. У цьому році на Новооржицькому цукровому заводі перероборудована жомосушарка для роботи на паливних пелетах з лушпиння соняшника. Планується, що завдяки цьому витрата природного газу при сушінні жому на підприємстві скоротиться на 50%.

  АСТАРТА – вертикально-інтегрований холдинг, який з 1993 року працює в сфері цукрового і сільськогосподарського виробництва.

  Основна діяльність – вирощування буряка, зернових і олійних культур, виробництві цукру і супутньої продукції (меляса та сухий гранульований жом), а також молока і м’яса. АСТАРТА також перерабатівает сою на своєму заводі в м Глобине (Полтавська область) і виробляє біогаз на своєму біоенергетичному комплексі в Полтавській області.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.