Компанія “Арніка” відвантажила найкрупнішу партію технічних конопель до США

4116

Агрогрупа Арніка реалізувала 30 т насіння технічних конопель в США

Замовником посівного матеріалу став Державний університет Адамса, штат Колорадо. Це стало найбільшою партією технічних конопель за всю історію США.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Latifundist.

“У США вирощування конопель було заборонено ще в 1936 г. При цьому уряд не розрізняло технічну коноплю і марихуану. І лише в 2014 р в США вийшов фермерський закон, який дозволяв вирощувати коноплю в дослідницьких цілях. Тоді університет Адамса погодив з міністерством сільського господарства США поставку партії посівного матеріалу конопель з Європи.”, – зазначив комерційний директор Арніки Костянтин Полозов.

Постачання здійснювалося літаками з перевантаженням в Німеччині. Зараз вантаж проходить серію досліджень в університеті Адамса. Після цього коноплі планують посіяти в різних штатах країни. Якщо дослідження пройдуть вдало, в США планують розпочати промислове виробництво технічних конопель.

  • Компанію Арніка засновано в 2000 р, земельний банк компанії – 20 тис. га в Полтавській і Рівненській областях. Компанія займається вирощуванням і торгівлею органічної соєю, зерновими і технічними культурами, а також технічними коноплями.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here