Компанія “Арніка” відвантажила найкрупнішу партію технічних конопель до США

4181

Агрогрупа Арніка реалізувала 30 т насіння технічних конопель в США

Замовником посівного матеріалу став Державний університет Адамса, штат Колорадо. Це стало найбільшою партією технічних конопель за всю історію США.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Latifundist.

“У США вирощування конопель було заборонено ще в 1936 г. При цьому уряд не розрізняло технічну коноплю і марихуану. І лише в 2014 р в США вийшов фермерський закон, який дозволяв вирощувати коноплю в дослідницьких цілях. Тоді університет Адамса погодив з міністерством сільського господарства США поставку партії посівного матеріалу конопель з Європи.”, – зазначив комерційний директор Арніки Костянтин Полозов.

Постачання здійснювалося літаками з перевантаженням в Німеччині. Зараз вантаж проходить серію досліджень в університеті Адамса. Після цього коноплі планують посіяти в різних штатах країни. Якщо дослідження пройдуть вдало, в США планують розпочати промислове виробництво технічних конопель.

 • Компанію Арніка засновано в 2000 р, земельний банк компанії – 20 тис. га в Полтавській і Рівненській областях. Компанія займається вирощуванням і торгівлею органічної соєю, зерновими і технічними культурами, а також технічними коноплями.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.