Китай має намір інвестувати $515 млн в українське садівництво

1787

Кошти будуть спрямовані на розвиток переробки плодів, будівництво фруктосховищ і виробничо-логістичних комплексів.

Державна корпорація Китаю China Haisum Engineering, яка займається розробкою і впровадженням інфраструктурних проектів, має намір протягом наступних двох років інвестувати $ 515 млн у розвиток української галузі садівництва, що буде сприяти розвитку українського аграрного сектору.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на УНІАН.

 • Про це повідомив глава асоціації “Укрсадпром” Дмитро Крихта в ході підписання меморандуму про співпрацю між українською асоціацією і держкорпорацією Китаю.

  Завдяки китайської корпорації українські садівники зможуть отримати $ 515 млн протягом наступних двох років. Це прекрасна можливість для того, щоб зробити українське садівництво конкурентоспроможним на світовому ринку, – сказав Крихта.

  Зокрема, за його словами, $170 млн буде направлено на розвиток галузі переробки плодів, $30 млн – на будівництво фруктосховищ і $120 млн – на будівництво виробничо-логістичних комплексів.

  Також важливим напрямком співпраці стане вдосконалення українських систем зрошення, в яке китайська сторона планує інвестувати $53 млн.

  Крихта зазначив, що китайські партнери відібрали для фінансування 18 проектів в 16 областях України. При цьому суми інвестицій для кожного з них будуть коливатися від $200 тис. До $25 млн.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.