Канадська компанія почне продавати в Україні органічні добрива

2263

Канадська компанія Earth Alive Clean Technologies завершила реєстрацію в Україні свого запатентованого біодобрива Soil Activator®.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на delo.ua

“Процес реєстрації був складним, але Україна є стратегічним відправною точкою для Earth Alive в Східній Європі. Україна має величезний потенціал для зростання сільського господарства і активно прагне до сталого розвитку своєї продуктивності”, – цитується в прес-релізі компанії директор по бізнес питань Мігель Монрой (Miguel Monroy).

Згідно з повідомленням Україна обробляє близько 32,5 млн га орних земель, основними сельхозкультурами є пшениця, соняшник і кукурудза, близько 800 тис. Га відведено під вирощування овочів і фруктів.

 • За словами головного агронома Earth Alive Саймона Нойфельд (Simon Neufeld), зареєстрований в Україні продукт Soil Activator® дозволить збільшити врожайність польових і садових культур, в тому числі кукурудзи, і одночасно зберегти якість грунту і водних ресурсів.

  Початкова комерціалізація і дистрибуція біодобрива в Україні вже ведеться. Earth Alive проводить комерційний тест на кукурудзі великої української агропромислової компанії.

  “Реєстрація в Україні дає Earth Alive нову можливість на європейському ринку і свідчить про початок розширення компанії в цьому динамічному регіоні”, – цитується в повідомленні головний виконавчий директор Майкл К. Уоррен (Michael K. Warren).

  Earth Alive прагне стати ключовим гравцем на світових ринках екологічно стійких промислових рішень. Компанія працює з новітніми інноваціями в області мікробних технологій для розробки та патентування інноваційних продуктів, які можуть вирішувати промислові проблеми, пов’язані із захистом навколишнього середовища від хімічних речовин і добавок.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.