Інвестиції в сільське господарство в 2016 році склали рекордні 44 мільярди гривень

2001

Капітальні інвестиції в українську галузь сільського господарства в 2016 році склали 44 мільярди гривень.

Це є рекордом за всю історію незалежності країни і в 1,5 рази перевищує минулорічний показник, повідомила прес-служба Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», передає Національний промисловий портал.

Досягнуті в 2016 році обсяги капіталовкладень в сільське господарство є рекордними для галузі за весь час незалежності України і свідчать про високий рівень її інвестиційної привабливості, – йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, така тенденція пов’язана з тим, що інвестори позитивно оцінюють рівень прибутковості своїх вкладень в майбутньому. Також на динаміку інвестицій вплинули перспективи збільшення експорту вітчизняної сільгосппродукції.

 • Згідно з повідомленням, основним джерелом капітальних інвестицій в 2016 році були власні та залучені сільськогосподарськими підприємствами ресурси. При цьому наголошується, що іноземні інвестори поки не проявили помітної активності.

  За даними Державної служби статистики, обсяг освоєних капітальних інвестицій в Україні в 2016 році склав 326,2 мільярда гривень, що в порівнянних цінах на 16,4% більше показника за аналогічний період 2015 року.

  Згідно даним Міністерства аграрної політики і продовольства, експорт української аграрної продукції за підсумками 2016 року зріс на 4,5% в порівнянні з 2015 роком і склав 15,5 мільярда доларів (42,5% всього експорту України). Експорт аграрної продукції з України в 2015 році склав 14,6 мільярда доларів (38,1%).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.