Індія стала найбільшим імпортером української агропродукції

1905

Протягом першого півріччя 2017 року Індія імпортувала товарів українських сільгоспвиробників на $1,035 млрд

За результатами 2016 року, товарообіг сільськогосподарської продукції між нашими країнами склав $1,683 млрд, з яких український експорт – $1,58 млрд. А вже за перше півріччя 2017 го Індія імпортувала наших товарів на $1,035 млрд.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на АгроПортал.

За словами заступника міністра аграрної політики та продовольства Ольги Трофімцевої, 30% від загального експорту українського сирої соняшникової олії припадає саме на індійський ринок.

У нас ще залишається цілий ряд аграрних товарів, де ми бачимо конкретні можливості для збільшення українського експорту в Індію. Згідно з аналітичними дослідженнями, попит на цьому ринку будуть, наприклад, користуватися молочна сироватка, овочі бобові сушені та волоські горіхи, олія соняшникова і рапсове. Крім того, конкурентними там можуть бути українські соки, дріжджі, виноградні вина, спирт, висівки і кормова мука, зернові культури і насіння олійних культур, – зазначила заступник міністра.

- РЕКЛАМА -
  • Вона також додала, що ключовими товарами українського аграрного експорту в Індію за цей період стали: масло – $807,690 млн, зернові культури – $187,5 млн, залишки і відходи харчової промисловості – $21,408 млн, овочі – $13,552 млн і тваринне масло – $1,276 млн.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here