Індія стала найбільшим імпортером української агропродукції

1913

Протягом першого півріччя 2017 року Індія імпортувала товарів українських сільгоспвиробників на $1,035 млрд

За результатами 2016 року, товарообіг сільськогосподарської продукції між нашими країнами склав $1,683 млрд, з яких український експорт – $1,58 млрд. А вже за перше півріччя 2017 го Індія імпортувала наших товарів на $1,035 млрд.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на АгроПортал.

За словами заступника міністра аграрної політики та продовольства Ольги Трофімцевої, 30% від загального експорту українського сирої соняшникової олії припадає саме на індійський ринок.

У нас ще залишається цілий ряд аграрних товарів, де ми бачимо конкретні можливості для збільшення українського експорту в Індію. Згідно з аналітичними дослідженнями, попит на цьому ринку будуть, наприклад, користуватися молочна сироватка, овочі бобові сушені та волоські горіхи, олія соняшникова і рапсове. Крім того, конкурентними там можуть бути українські соки, дріжджі, виноградні вина, спирт, висівки і кормова мука, зернові культури і насіння олійних культур, – зазначила заступник міністра.

 • Вона також додала, що ключовими товарами українського аграрного експорту в Індію за цей період стали: масло – $807,690 млн, зернові культури – $187,5 млн, залишки і відходи харчової промисловості – $21,408 млн, овочі – $13,552 млн і тваринне масло – $1,276 млн.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.