IFC вкладе в українські проекти $250 млн

1972

Економіка України починає відновлюватися і з’являється більше проектів, які хотілося б підтримати, так як вони важливі для довгострокового зростання і розвитку країни.

Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» розповів керівник регіонального офісу IFC в Білорусі і Україні Джейсон Пеллмар. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

Наприклад, в березні ми підписали угоду про надання $37 млн MV Cargo. У червні і за наступні два-три місяці ми розраховуємо, що зможемо інвестувати і мобілізувати фінансування в розмірі близько $ 150 мільйонів на підтримку нових проектів і нових клієнтів. Я думаю, що в цілому по 2017 календарному році ми вийдемо приблизно на $ 250 млн, – говорить він.

За його словами, на сьогодні IFC інвестувала більш ніж $ 3,2 млрд в 90 проектів в різних секторах економіки. Це довгострокові інвестиції, які включають як власні кошти IFC, так і кошти, залучені від інших інвесторів. Крім довгострокового фінансування, також виділили близько $ 1 млрд в рамках програми Глобального торгового фінансування.

В Україні величезні потреби в інвестиціях в різних секторах, і ми бачимо своє завдання не тільки в тому, щоб безпосередньо фінансувати окремі проекти, а й в тому, щоб демонструвати довгостроковий потенціал країни і іншим інвесторам, – говорить Джейсон Пеллмар.

 • Представник IFC також зазначив, що в останні кілька років основний фокус роботи корпорації був на підтримці українського агробізнесу по всій вертикалі виробництва.

  Підтримка агробізнесу залишиться важливою частиною нашої стратегії і в майбутньому, так як це один з локомотивів української економіки. Крім того, Україна може грати набагато більшу роль у глобальній продовольчій безпеці, продовжувати нарощувати експорт і збільшувати додану вартість свого експорту, – пояснив Джейсон Пеллмар.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.