Хімічний гігант BASF відкрив агроцентр в Полтавській області

2055

Агроцентр BASF в Великих Сорочинцях стане першою дослідницьким майданчиком компанії в Східній Україні

Міжнародний хімічний концерн BASF 15 червня 2017 році відкрив агроцентр в Великих Сорочинцях Полтавської області, який стане майданчиком для випробування нових технологій і визначення особливостей застосування препаратів для ефективного захисту культур. Про це повідомляє прес-служба компанії. Передає Ліга.

У Великих Сорочинцях фахівці BASF вивчатимуть ефективність продуктів компанії, випробовувати нові технології в агрокліматичних умовах східного регіону України та контролювати фітотоксичної дії продуктів компанії на рослини.

“З налагодженням роботи дослідницької майданчика в Великих Сорочинцях ми збільшили кількість агроцентрів до чотирьох, які тепер розташовані в Центральній, Південній, Західній і Східній Україні”, – відзначили в компанії.

Робота нового Агроцентру BASF буде відбуватися в двох напрямках – дослідах на п’яти ключових сільгоспкультур східного регіону (озимої пшениці, ячмені, кукурудзі, соняшнику і сої) і демонстраційних полях, де представлені системи захисту BASF.

 • Відзначимо, що представництво BASF в Україні було відкрито в 1992 р і стало одним з перших представництв великих західних концернів в країні. Основними напрямками діяльності BASF є виробництво засобів захисту рослин, ветеринарних і харчових добавок, пластмас і будівельної хімії.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.