HarvEast запустив в Донецькій області зрошувальні системи Valley

1994

HarvEast запустив в Донецькій області зрошувальні системи Valley від «АСА «АСТРА».

Про це повідомив генеральний директор компанії Дмитро Скорняков. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу АСТРА.

За його словами, на цій території HarvEast буде вирощувати гібриди соняшнику компанії Maisadour.

Компанія «АСА «АСТРА» поставила в ДП «Ілліч-Агро Донбас», що входить в HarvEast Holding, дві зрошувальні системи Valley: фіксовану кругову довжиною 810 м, що забезпечує полив на площі 220 га, і універсальну фронтальну довжиною 332 м, яка поливає на площі 140 га.

- РЕКЛАМА -
 • Варто відзначити, що кругова система має майже рекордну для України довжину і складається з 17 прольотів, системи трубопроводів 10,8-5/8 і 6-5/8 дюймів, а також консолі довжиною 30,5 м.

  HarvEast – українська компанія, що управляє сільськогосподарськими активами в Донецькій області. Основні напрями діяльності Холдингу: рослинництво (вирощування пшениці, соняшнику, ячменю, багаторічних трав, кукурудзи), молочне тваринництво, виробництво комбікормів і насіннєве рослинництво. Холдинг створений 10 березня 2011 року на базі сільськогосподарських активів ПАТ ММК ім. Ілліча. Акціонерами HarvEast Holding є група СКМ і група «Смарт-Холдинг».


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here