Група компаній «Прометей» проводить модернізацію і реконструкцію елеватора в с.Володимирівка за 30 млн грн

2084

До кінця 2017 року планується інвестувати в оновлення матеріально-технічної бази понад 30 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба підприємства

На сьогодні загальна потужність елеватора з одноразового зберігання становить 50 тис. тонн. На території елеваторного комплексу розміщені шість складів підлогового типу зберігання. Значна частина складів механізована ― обладнана системою верхніх і нижніх галерей.

В межах реконструкції на Володимирівському елеваторі встановлені електронні автомобільні ваги з двадцятиметровою платформою вантажопідйомністю до 80 тонн. Також для підприємства придбали новий приймальний бункер і універсальний зерноочисний сепаратор моделі БСХ-200.

 • Також проводиться ремонт складів, під’їзних і внутрішніх автомобільних шляхів. Триває модернізація системи електрифікації елеватора, пунктів відвантаження, системи переміщення, системи безпеки роботи і зберігання зерна. Було проведено ремонт в адміністративній будівлі і лабораторії, закуплено високоякісне обладнання. Наразі лабораторія елеватора атестована для аналізу пшениці, ячменю, соняшнику, кукурудзи ріпаку, сої, гороху.

  «Після закінчення робіт з реконструкції приймання та відвантаження зерна буде здійснюватися механізованим способом. Також запланована модернізація дозволить розвантажувати великогабаритні автомобілі протягом 30 хвилин», ― зазначив директор Володимирівського елеватора.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.