Група компаній «Прометей» проводить модернізацію і реконструкцію елеватора в с.Володимирівка за 30 млн грн

2063

До кінця 2017 року планується інвестувати в оновлення матеріально-технічної бази понад 30 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба підприємства

На сьогодні загальна потужність елеватора з одноразового зберігання становить 50 тис. тонн. На території елеваторного комплексу розміщені шість складів підлогового типу зберігання. Значна частина складів механізована ― обладнана системою верхніх і нижніх галерей.

В межах реконструкції на Володимирівському елеваторі встановлені електронні автомобільні ваги з двадцятиметровою платформою вантажопідйомністю до 80 тонн. Також для підприємства придбали новий приймальний бункер і універсальний зерноочисний сепаратор моделі БСХ-200.

- РЕКЛАМА -
 • Також проводиться ремонт складів, під’їзних і внутрішніх автомобільних шляхів. Триває модернізація системи електрифікації елеватора, пунктів відвантаження, системи переміщення, системи безпеки роботи і зберігання зерна. Було проведено ремонт в адміністративній будівлі і лабораторії, закуплено високоякісне обладнання. Наразі лабораторія елеватора атестована для аналізу пшениці, ячменю, соняшнику, кукурудзи ріпаку, сої, гороху.

  «Після закінчення робіт з реконструкції приймання та відвантаження зерна буде здійснюватися механізованим способом. Також запланована модернізація дозволить розвантажувати великогабаритні автомобілі протягом 30 хвилин», ― зазначив директор Володимирівського елеватора.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here