Група компаній «Агроліга» відкрила новий олійноекстракційний завод на Харківщині

2283
Фото: Агроліга
 • Група компаній «Агроліга» відкрила новий маслоекстракційний завод в смт Нова Водолага Харківської області.

  Як говориться в повідомленні компанії, завод побудований за принципом ecologically friendly із суворим дотриманням екологічних стандартів з найсучаснішим обладнанням, і найголовніше – повністю з «нуля». Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AgroPortal.

  Первісною потужність переробки складе 110 тис. тонн соняшнику на рік, з поетапним її нарощуванням до 170 тис. тонн.

  Завод являє собою єдиний комплекс цехів і допоміжних підрозділів, що забезпечує можливість переробки насіння соняшнику та інших культур. Робота заводу включає в себе повний цикл переробки олійних культур: від прийому, зберігання, попередньої підготовки насіння до повного очищення і подальшої фасування готової продукції, – йдеться в повідомленні

  Сучасна лінія екстракції дозволить збільшити вихід олії на 10% в порівнянні з пресової технологією видобутку олії.

  Також уточнюється, що завод побудований з перспективою на перенастроювання устаткування під видобуток соєвого і рапсового масел без додаткових інвестицій в обладнання.

  Після запуску заводу займає частка ринку соняшникової олії по Харківському регіону досягне 10-12%, – відзначили в компанії.

  Група компаній «Агроліга» працює на українському ринку з 1992 року. Займається вирощуванням широкого спектру зернових культур, виробництвом рослинної олії і молочним тваринництвом.