Експорт українського борошна розширюється по всьому світу

1903

Залежність України від КНДР в експорті борошна скорочується

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.

За останні кілька сезонів залежність України від КНДР як ключового ринку збуту борошна поступово скорочується, і йде процес заміщення даних обсягів.

- РЕКЛАМА -
  • Про це заявив директор асоціації «Борошномели України» Родіон Рибчинський.

    За 6 місяців 2016/17 МР близько 40% поставок української пшеничного борошна здійснювалося в зазначеному напрямку, однак не безпосередньо, а через інші країни. При цьому раніше був період, коли частка експорту в цей регіон доходила до 60% від загального обсягу. У першому ж півріччі 2016/17 МР українське борошно експортувалася в більш ніж 45 країн, такі як Домініканська Республіка (118 т), Венесуела (112 т), Джібуті (96 т), Камбоджа (72 т), В’єтнам (43 т) та навіть Індія (88 т), – повідомляє Родіон Рибчинський.

    За його словами, за останні роки істотно розширилася географія експорту українського борошна в країни Чорної, Екваторіальної і Південної Африки, які є досить перспективними напрямками експорту даної продукції.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.