Фоторепортаж: сомельє з Франції відкрив органічну ферму в Україні

01
Сомельє з Франції відкрив органічну ферму в Україні Фото: agro-center.com.ua

На Закарпаття француз Орест Дель Соль приїхав у далекому 1992 році, згодом одружився і в хустському селі Нижнє Селище організував м’ясо-молочну еко-ферму “Зелений гай”,

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на “Агро-Центр”

На батьківщині Орест Дель Соль працював сомельє в ресторані і метрдотелем двох прем’єр-міністрів. Через деякий час приєднався до кооперативу «Лонго май», члени якого займаються сільським господарством. Переїхавши в Україну, відкрив з однодумцями сироварню, згодом створив свою еко-ферму.

 • На сьогоднішній день його продукція розходиться по всій Україні.

  “Я давно хотів бути фермером, з самого дитинства”, – каже Орест.

  Дружина Йолана підтримує чоловіка:

  “Я дуже люблю жити на природі і працювати з худобою, землею і з натуральними продуктами які можна виростити на нашій землі”.

  Ферма Ореста Дель Соля належить кооперативу “Лонго май”. Господарства мережі кооперативів існують в Австрії, Швеції, Німеччини та на Коста-Ріці. Під егідою “Лонго Май” була створена і сироварня, де виробляють сири за швейцарською рецептурою. Інвестиції для відкриття як ферми, так і сироварні надавав кооператив. Детальніше дивіться у сюжеті:


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here