Фото: Перший навчально-практичний центр для трактористів відкрили на Дніпропетровщині

2075

У селищі Покровському на Дніпропетровщині відкрили перший в області навчально-практичний центр – у закладі готуватимуть трактористів та підвищуватимуть кваліфікацію фермерів і педагогів.

Про це повідомив заступник директора департаменту освіти і науки ДніпроОДА Антон Демура. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Дніпропетровського ОДА.

Ми прагнемо вивести профтехосвіту в області на сучасний рівень і вже отримали високу оцінку європейських партнерів. На базі профучилища у Покровському відкрили один із двох в Україні центрів аграрних технологій. Придбали необхідну техніку – трактор, посівний комплекс, обприскувач, вантажівку-зерновоз. Це найсучасніше сільськогосподарське обладнання, на якому тільки починають працювати в Європі, – розповів Антон Демура. 

У навчально-практичному центрі можна і отримати професію тракториста-машиніста, і підвищити кваліфікацію, і попрактикуватися на новітніх зразках техніки. Також там навчатимуть сучасним агротехнологіям учнів та майстрів інших навчальних закладів – щоб підвозити їх на заняття, купили новий автобус. 

- РЕКЛАМА -
  • Приміщення центру повністю підготували до навчання – відремонтували кабінети, встановили пластикові вікна та двері, оновили опалювальну систему. 

    Загалом на Дніпропетровщині аграріїв готують 18 училищ.

    Тепер Дніпропетрощина має сучасний навчально-практичний центр для трактористів де на новітніх зразках техніки навчатимуть сучасним агротехнологіям. У центрі можна отримати професію тракториста, підвищити кваліфікацію та попрактикуватися на сучасному сільгоспобладнанні. У центрі також навчатимуть і водінню на вантажівці.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.