Експорт вітчизняного ріпаку зріс на 1 млн тонн

1874

На 1 млн тонн збільшився експорт українського ріпаку з початку 2017/18 маркетингового року. Усього експортовано понад 1,7 млн тонн

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на LANDLORD

Напередодні Міністерство сільського господарства США (USDA) прогнозувало експорт ріпаку з України на рівні 1,3 млн тонн. За даними USDA, обсяги переробки очікувалися на рівні 740 000 тонн проти 200 000 тонн у минулому році. Аналітики Agritel називали цифру в 1,6 млн тонн. Виробництво мало б скласти більше 2 млн тонн.

Усього наразі експортовано 2,1 млн тонн олійних культур проти 1,2 млн тонн за відповідний період 2016/17 МГ.

 • Ціни на ріпак менш схильні до коливань на світовому ринку, аніж ціни на продовольчі зернові культури. Вирощування ріпаку паралельно із зерновими щороку додатково знижує ризики господарств від дедалі непередбачуванішого клімату та невизначених ринків збуту.

  Після озимих зернових культур озимий ріпак посідає друге місце за важливістю. Із кожної тонни отримують близько 450 л олії та 580 кг макухи. Культура заміняє імпорт пальмової олії, є здоровою та екологічно безпечною.

  Щороку в основних країнах-виробниках ріпак вирощують на площі від 6,5 до 7,5 млн га, що забезпечує врожай до 25 млн тонн.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.