Експорт українського ячменю зріс на 19%

1755

У квітні-травнем 2017 року Україна зберігала підвищені темпи експорту ячменю. Всього з початку поточного сезону Україна експортувала 5,25 млн. тонн ячменю, що вже на 19% перевищує експорт за весь минулий сезон, відзначають аналітики УкрАгроКонсалт.

Поставки українського ячменю в Лівію досягли рекордних 920 тис. тонн. Експорт на ринок ЄС збільшився на 53% – до 348 тис. тонн в порівнянні з 227 тис. тонн за весь минулий сезон.

Експорт українського ячменю в поточному сезоні збільшився майже по усіх ключових напрямах. Зросли поставки в Йорданію, до Ізраїлю, в Алжир. Експорт українського ячменю в Марокко виріс майже в 6 разів, а в Туніс майже в 7 разів.

 • Варто відзначити також і деяке відновлення експортних поставок ячменя з України і на ринок Туреччини. У звітний період українські експортери відвантажили до Туреччини 128 тис. Тонн ячменю в порівнянні з 11 тис. тонн в 2015/16 МР.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.