Експорт українських яблук до країн ЄС зріс у 9 разів

1423

Зниження виробництва яблука в ЄС в поточному сезоні дозволяє Україні стрімко нарощувати поставки цієї продукції на європейські ринки.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

Згідно з офіційними звітами, за липень-січень сезону-2017/18 Україна експортувала в країни Євросоюзу 9,2 тис. тонн яблук. Для порівняння, за вказаний період сезону 2016/17 експорт українського яблука в ЄС ледь перевищував 1 тис. тонн, причому, в даному випадку мова йшла про фрукти для подальшої переробки.

 • Проте, головним покупцем українського яблука все ще залишається Білорусь, яка також активно нарощує обсяги імпорту цієї продукції. За липень-січень нинішнього сезону Україна відвантажила в зазначеному напрямку 11,4 тис. тонн яблук, а це в 1,6 рази більше, ніж за аналогічний період попереднього сезону.

  Всього ж за 7 місяців сезону-2017/18 Україна експортувала 21 тис. тонн яблук, що в 2,3 рази більше, ніж з липня по січень минулого сезону. Тільки в січні цього року експорт українського яблука досяг 4,2 тис. тонн, тим самим перевищивши показники за аналогічний місяць роком раніше в 1,8 рази.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.