Експорт моркви з України виріс у 6 разів

1767

Молдова стала основним покупцем української моркви – на її частку припадає 90% всіх поставок.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua.

У сезоні 2016/17 Україні вдалося помітно наростити експорт моркви. Поставки цієї продукції майже в 6 разів перевищили показники попереднього року.

Згідно зі звітами Держстату, з липня 2016 року по травень 2017 року експорт української моркви склав 1,9 тис. тонн. Пік поставок припадав на жовтень – листопад. Головним покупцем цієї продукції виступала Молдова, на частку якої припало близько 90% експорту. Причому поставки в даному напрямку виросли відразу в 17,2 рази в порівнянні з попереднім сезоном і склали 1,7 тис. тонн.

 • Нагадаємо, що в сезоні 2015/16 експорт моркви з України впав в 13,4 рази і склав всього 322 тонни, що стало мінімальним показником за всю історію незалежності країни. Настільки різке зниження поставок галузеві експерти пов’язували з ембарго з боку Росії, яка до цього виступала одним з основних зовнішніх ринків збуту української моркви.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.