Експорт гороху з України зріс на 82%

1826

В травні 2017 року експорт гороху з України відбувався рекордними темпами. У звітний місяць Україна експортувала 49,7 тис. тонн гороху, що в 2,3 разів більше експортних поставок в травні минулого року.

Про це пише «УкрАгроКонсалт», передає Національний промисловий портал.

Всього з початку 2016/17 сезону Україна експортувала 442,3 тис. тонн гороху, що вже на 82% перевищує експорт за весь минулий сезон (242,5 тис. тонн в 2015/16 МР).

 • Так, Індія та Пакистан залишаються основними ринками збуту українського гороху зі зростаючими закупівлями. У звітний період Індія імпортувала з України обсяг, який на 46% перевищує обсяг закупівель за весь минулий сезон. Пакистан уже збільшив імпорт гороху з України на 90%.

  Триває активне зростання відвантажень і на турецький ринок. В цілому, в поточному сезоні Україна істотно диверсифікувала ринки збуту гороху, збільшивши їх кількість до 96 країн в порівнянні з 74 в минулому сезоні.

  Серед нових в цьому сезоні напрямків варто виділити африканські країни: Судан, Алжир, Мозамбік та інші.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.