Експорт агро-промислового комплексу зріс по всіх групах товарів

За даними Державної фіскальної служби, експорт аграрної продукції з України за січень-лютий 2017 у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року зріс на 32,3% та склав 2,68 млрд дол. США. При цьому частка експорту аграрної продукції у загальній структурі експорту України майже не змінилась – 42,8%.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Український клуб аграрного бізнесу.

Продукція рослинництва стала локомотивом нарощення експортних поставок (+321,2 млн дол. США у 2017 році до січня-лютого 2016 року), основу збільшення становила пшениця (+107,8 млн дол. США) та соєві боби (+120,3 млн дол. США).

Читайте також:  Європейський Парламент підтримав надання Україні додаткових торговельних преференцій

На 163,5 млн дол. США зросли поставки готової продукції, в основному за рахунок експорту цукру (+74,9 млн дол. США) та макухи (здебільшого соняшникової, +37,3 млн дол. США).

Експорт жирів і олії зріс на +130,5 млн дол. США за рахунок нарощення соняшникової олії на +127,4 млн дол. США.

Поставки продукції тваринництва закордон зросли на +39,7 млн дол. США, ключову роль у нарощенні поставок відіграв експорт охолодженого і мороженого м’яса ВРХ (+ 12,7 млн дол. США) та поставки м’яса птиці, в основному курятини, (+10,9 млн дол. США).

You may also like...

  • With havin so much written content do you ever run into any issues of plagorism or copyright infringement?

    My website has a lot of unique content I’ve either created myself or outsourced but it appears a lot of it is popping it up all over the web
    without my permission. Do you know any solutions to
    help reduce content from being ripped off? I’d really
    appreciate it. http://ow.ly/qTqn309WHJh

%d блогерам подобається це: