DuPont Pioneer інвестує $56 мільйонів у український завод з виробництва насіння

1680
Фото (с) infokava.com
Фото (с) infokava.com

Загальний обсяг інвестицій DuPont Pioneer в завод з виробництва насіння в с. Стасі (Полтавська обл.) Після запуску лінії з виробництва насіння соняшнику складе $56 млн.

При цьому, інвестиції в запуск лінії з виробництва насіння соняшнику складуть $5 млн.

Про це повідомив агентству Інтерфакс-Україна директор по інтегрованим операціями в Європі Пітер Шипош.

Нова лінія по виробництву насіння соняшнику вартістю $ 5 млн знаходиться на стадії будівництва на нашому насіннєвому виробничому об’єкті в с.Стасі. Вона буде введена в експлуатацію вже в цьому році, – зазначив він.

- РЕКЛАМА -
  • За словами Шипоша, в будівництво заводу до 2013 року було інвестовано $40 млн, в 2014 році – ще $11 млн в лінію з виробництва насіння кукурудзи.

    Потужна роль України як сильної аграрної країни, так і економічного гравця має вирішальне значення для конкурентоспроможності українського насінництва в майбутньому. Як ми вже говорили: хочемо і будемо продовжувати свою роботу тут, інвестуючи в наші об’єкти і допомагаючи українській економіці, – додав представник DuPont Pioneer.

    За даними Kleffmann Group, частка ринку DuPont Pioneer в Україні в 2016 сезоні була 19% в насінні кукурудзи, 16% – в насінні соняшнику.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.