Дозвіл експортувати молочну продукцію в Китай отримали ще 9 українських підприємств

1618

Дозвіл експортувати молочну продукцію в Китай отримали ще 9 українських підприємств, повідомляє Держпродспоживслужба

Ще дев’ять українських виробників зможу експортувати молочну продукцію в Китай. Про це повідомляє Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

“До сих пір право експорту молочної продукції на китайський ринок мали 18 підприємств. Але наші китайські колеги збільшили цей список ще на дев’ять – до 27 українських підприємств”, – говорить глава Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

За його словами, робота над розширенням списку підприємств-експортерів в Китай ведеться постійно.

Як уточнили Delo.UA в Держпродспоживслужбі, право експорту отримали наступні молочні компанії: “Люстдорф”, Вінницький молочний завод “Рошен”, Білоцерківський молочний завод, Новгород-Сіверський сирзавод, Білоцерківська агропромислова група, Пирятинський сирзавод, Кременчуцький молокозавод, філія “Сумський молочний завод “ДП “Аромат”, “DairyCo Україна”. З повним списком підприємств і переліком продукції, яку вони можуть постачати, можна ознайомитися тут.

- РЕКЛАМА -
 • Як повідомлялося, в жовтні 2015 віку 18 українських підприємств отримали можливість експортувати молочну продукцію в Китай.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here