Дізнайся, що представили українські виробники сільгосптехніки на найбільшій тематичній виставці

3330
Фото: agropravda.com

На найбільшій виставці сільгосптехніки Agritechnica-2017, яка проходить в Ганновері, свою сільськогосподарську техніку представили українські виробники.

Якщо на попередній Agritechnica-2015 знайти вітчизняні компанії було досить важко, то в цьому році – збільшились і стенди, і їх кількість. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Ліга Інженерів України“.

На Agritechnica-2017 українських виробників представляли: «Лозівські Машини», Харківський підшипниковий завод , Кіровоградський завод «Гідросила», Завод Кобзаренка, а також «Бердянські жниварки».

«Лозівські Машини» представили стенд площею понад 200 кв.м в одному з «топових» павільйонів. Компанія пропонує на європейський ринок цілий ряд сертифікованої техніки, відмінність якої від «українських варіантів» – тільки в позначенні.

 • Переконатися в цьому можна на стенді А05 в павільйоні №12.

  Фото: agropravda.com

  Також УПЕК представив і Харківський підшипниковий завод – стенд E13 в павільйоні №16.

  Фото: agropravda.com

  Кіровоградський завод «Гідросила» розташувався на стенді B19 в павільйоні №16.

  Фото: agropravda.com

  Завод Кобзаренка представив техніку різних сегментів. Найти експозицію заводу можна на стенді C-53 павільйону №4.

  У виставці бере участь і виробник жниварок John Greaves («Бердянські жниварки»). Експозиція розмістилася на стенді В-53 павільйону №5.

  Фото: agropravda.com

  На виставці також представлено по 2-3 вітчизняних виробника в сегменті елеваторів, виробництва запчастин, устаткування для обробки зерна, металопрокату та ін. Всього на виставці представлено 18 українських компаній.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.