Державна продовольчо-зернова корпорація України збільшила експорт борошна втричі

2106

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) у липні-березні 2016-2017 маркетингового року (МР, липень 2016 – червень 2017) збільшило експорт борошна і висівок в порівнянні з аналогічним періодом минулого МР в три рази – до 60 тис. тонн. Про це повідомила прес-служба держкорпорації.

Згідно з повідомленням, обсяги реалізації борошномельної продукції зросли на 17% – до 108 тис. Тонн. У тому числі на внутрішньому ринку реалізовано 49 тис. Тонн проти 63 тис. Тонн роком раніше.

У порівнянні з минулим сезоном у нас дещо змінилася структура реалізації готової продукції – обсяги реалізації на внутрішньому ринку дещо зменшилися, в той же час значно збільшені поставки борошномельної продукції на зовнішні ринки, – зазначив директор департаменту елеваторної діяльності та реалізації готової продукції ДПЗКУ Геннадій Гордієнко.

Обсяг переробки пшениці збільшився на 12% – до 164 тис. Тонн, перевищивши плановий показник на 27%. «З початку МР в переробній діяльності спостерігалося невелике відхилення від показників минулого сезону. Однак уже з жовтня нам вдалося істотно набрати обертів і забезпечити позитивну динаміку зростання виробничих показників, – прокоментував Гордієнко.

ДПЗКУ (створена в 2010 році) – національний оператор зернового ринку. Займається зберіганням, переробкою та експортом зернових. До складу корпорації входять лінійні елеватори, млини, комбікормові і круп’яної заводи. Сумарно 53 філії компанії здатні забезпечити зберігання 3,75 млн тонн зернових. Корпорація володіє зерновим терміналом в Одеському морському порту і портових елеватором в Миколаївському морському порту сумарною річною потужністю перевалки зернових близько 2,5 млн тонн.

 • За попередніми даними, чистий збиток корпорації в 2016 році склав 700 млн грн. Виручка збільшилася в порівнянні з 2015 роком на 5% – до 13 млрд грн. Чистий збиток в 2015 році склав 3,029 млрд грн.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.