Березанська птахофабрика розвиває органічне виробництво

2466
miragro.com
miragro.com

Протягом 2016 року у господарстві виростили понад 1 тиячі голів молодняку птиці, налагодити виробництво органічних яєць і органічного курячого м’яса. 

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповіла головний технолог птахофабрики Наталія Хилько.

За словами представниці агрофірми, їх птахофабрика вже має сертифікат органічного виробника «Органік стандарт». Про це пише

- РЕКЛАМА -
 • Національний промисловий портал, за матеріалами AgroTimes.

  «Зараз наше органічне напрямок повністю відповідає європейським вимогам щодо позаклітинного утримання птиці (витримуються норми щодо щільності посадки, кількості гнізд на голову, вентиляції і т.п.)», – зазначила Наталія Хілько.

  При цьому головний технолог Березанської птахофабрики додала, що в Україні поки що немає органічного молодняка, а тому доводиться купувати звичайний. Але це цілком відповідає вимогам органік-стандартів.

  «Ми обрали для вирощування м’ясо-яєчний крос птиці Моравська БСА, домовилися з інкубаторної станцією, що купила для нас інкубаційні яйця з Угорщини. Розведення птиці перевезли до себе на виробництво і далі вирощували з них органічних несучок », – розповіла головний технолог.

  Птахофабрика на сьогоднішній день містить 750 голів птиці. За словами Наталії Хилько, за час вирощування органічної птиці, ветеринарних проблем на їхньому підприємстві не виникало.

  «Птах у нас хоч і на вигулі, але повністю ізольована. Працює з нею спеціально навчена людина, який з іншою птицею контакту не має. Сам пташник з органічної птахом розташований на безпечній відстані від інших виробництв, то є ризик проникнення інфекції туди мінімальний », – пояснила Наталія Хілько.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here