«Баштанський сирзавод» отримав дозвіл на експорт в арабські країни

2027
 • ПАТ «Баштанський сирзавод», що входить до Групи компаній «Молочний альянс», отримав дозвіл на експорт своєї продукції в країни арабо-мусульманського світу.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

  Сертифікат виданий Центром Дослідження і Сертифікації Халяль «Альраїд» терміном на 1 рік і дозволяє мусульманам всього світу вживати в їжу всі асортиментні позиції торгової марки «Славія».

  Баштанському сирзаводу вдалося отримати Сертифікат Халяль завдяки тому, що в  продукції відсутній сичуг – молокозсідальний фермент тваринного походження. В процесі виготовлення продукції під брендом “Славія” використовується виключно молокозсідальний фермент мікробіального походження, — підкреслила головний технолог АТ «Молочний альянс» Ольга Степаненко.

  Умови для отримання Сертифікату Халяль досить складні: компанія-виробник перш за все повинна відповідати цілому ряду вимог. Зокрема, володіти відповідними ліцензіями Міністерства охорони здоров’я і демонструвати повну прозорість у виробництві харчових продуктів.

  Крім цього, Комітет з контролю за дотриманням стандартів Халяль повинен мати можливість безперешкодно і в будь-який час відвідувати виробничі цехи підприємств, для підтвердження відсутності протиріч нормам ісламського права в питанні виробництва продуктів харчування.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.