«Баштанський сирзавод» отримав дозвіл на експорт в арабські країни

1991

ПАТ «Баштанський сирзавод», що входить до Групи компаній «Молочний альянс», отримав дозвіл на експорт своєї продукції в країни арабо-мусульманського світу.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

Сертифікат виданий Центром Дослідження і Сертифікації Халяль «Альраїд» терміном на 1 рік і дозволяє мусульманам всього світу вживати в їжу всі асортиментні позиції торгової марки «Славія».

Баштанському сирзаводу вдалося отримати Сертифікат Халяль завдяки тому, що в  продукції відсутній сичуг – молокозсідальний фермент тваринного походження. В процесі виготовлення продукції під брендом “Славія” використовується виключно молокозсідальний фермент мікробіального походження, — підкреслила головний технолог АТ «Молочний альянс» Ольга Степаненко.

 • Умови для отримання Сертифікату Халяль досить складні: компанія-виробник перш за все повинна відповідати цілому ряду вимог. Зокрема, володіти відповідними ліцензіями Міністерства охорони здоров’я і демонструвати повну прозорість у виробництві харчових продуктів.

  Крім цього, Комітет з контролю за дотриманням стандартів Халяль повинен мати можливість безперешкодно і в будь-який час відвідувати виробничі цехи підприємств, для підтвердження відсутності протиріч нормам ісламського права в питанні виробництва продуктів харчування.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.