«Астра» виводить на український ринок зернозбиральні комбайни Sampo (фото+відео)

5455

Представники АБА «Астра» нещодавно відвідали відомий завод Sampo Rosenlew в Фінлядії.

Поїздка була організована на фінський завод Sampo в місті Порі, щоб познайомити всіх з новими комбайнами, подивитися весь процес, починаючи від розкрою листів металу, зварювання, складання, фарбування і до кінцевого продукту. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр «Астра».

Завод «Sampo Rosenlew» заснований в 1853 році знаходиться в місті Порі (Фінляндія). Найбільш динамічний етап розвитку заводу розпочався під керівництвом Тімо Пріхті і сьогодні ця компанія один з світових лідерів з виробництва комбайнів. Крім лінійки комбайнів Sampo на майданчиках заводу «Sampo Rosenlew» можна побачити комбайни в зелених і червоних кольорах. Ці машини тут виготовляють на замовлення відомих брендів.

АБА «Астра» поповнить свій технічний парк двома моделями комбайнів – SAMPO Comia C10 и C12. Побачити комбайн в роботі українські аграрії зможуть найближчим часом на заходах і демо-показах.

 • Моделі Comia C10 и C12 – це сучасні конструкторські рішення, які зберегли всі найкращі властивості , притаманні лише комбайнам Sampo.

  «Сампо Розенлев Лтд» – це сімейний бізнес. Компанія розробляє і виробляє високоякісні зернозбиральні комбайни і лісозаготівельну техніку. На сьогоднішній день продукція поставляється більш ніж в 50 країн світу. Основним ринком компанії є країни Північної Європи, Північна Африка, Україна, Азербайджан і Білорусь. Персонал концерну понад 400 співробітників.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.