АМКУ дозволив Кернелу купити УАІ

1836

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії Jerste BV (Амстердам, Нідерланди), що входить в Kernel Holding S.A., придбати акції компанії Ukrainian Agrarian Investments S.A. (Люксембург) – холдинговій компанії агрохолдингу “Українські аграрні інвестиції” (УАІ).

Згідно з повідомленням АМКУ в п’ятницю, відповідне рішення забезпечить “Кернелу” перевищення 50% голосів у вищому органі управління УАІ. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УкрАгроКонсалт.

Згідно з інформацією на сайті УАІ в структуру холдингу входить 62 сільгосппідприємства і п’ять елеваторних комплексів в 16 областях України. Компанія володіє правами оренди на більш ніж 240 тис. га. За інформацією Європейського банку реконструкції і розвитку, в 2016 році земельний банк компанії оцінювався в 195 тис. га.

- РЕКЛАМА -
 • УАІ заснована в 2005 році групою фінансових інвесторів на чолі з інвесткомпанією “Ренесанс Партнерс”.

  У 2016 році засновник і голова ради директорів “Кернел” Андрій Веревський заявляв про намір розширити земельний банк компанії на 200-250 тис. га.

  А. Веревський оцінив таке розширення земельного банку орієнтовно в $ 150 млн.

  У числі потенційних угод “Кернел” розглядав також активи агрохолдингу “Мрія”, але “Мрія” відхилила пропозицію.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here