Головна Новини Агро-сектор Американці зацікавлені в інвестувані в сільське господарство України до $100 млн

Американці зацікавлені в інвестувані в сільське господарство України до $100 млн

4648

Інвестором виступить фонд Navigator Principal Investors LLC

Американський фонд Navigator Principal Investors може вкласти в українські порти і сільське господарство близько 100 мільйонів доларів, розповів голова фонду Navigator Principal Investors LLC Кайл Шостак (Kyle Shostak). Передає Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.

“Ми дивимося на порти і сільське господарство. Там не так багато портів … Ми дивимося на Одесу, Миколаїв, на Херсон і на великих сільгоспвиробників”, – сказав він за підсумками зустрічі російського і американського бізнесу в Торговому представництві РФ в Нью-Йорку.

“Ми говоримо про приватні компанії (для наших інвестицій) і говоримо про інвестиції до 100 мільйонів”, – додав він. Він так само відзначив, що вирішив розглянути вкладення в Україну після трирічної перерви. Він дивиться на папери з прибутковість від 15%.

“Бізнес-клімат там, напевно, не найкращий. Хочеться, щоб він був більш прозорим. Але я бачу там велику потребу в інвестиціях. Вони досить наполегливо працюють, залучаючи інвесторів. Особливо в інфраструктурні проекти. Мене, звичайно, турбують будь-які новини з поновленням бойових дій. Це основна проблема “, – зазначив він.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here