Allseeds почала будувати другу чергу маслозаводу в «Південному»

2360

Група компаній Allseeds приступила до будівництва другої черги мультифункціонального, орієнтованого на переробку сої, маслозаводу потужністю переробки 5 тис. тонн на добу в порту «Південний» (Одеська область).

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Порти України.

За даними Allseeds, будівництво заводу і доведення до необхідних параметрів супутньої йому інфраструктури займе близько трьох років.

 • Після того, як об’єкт буде введений в експлуатацію, компанії протягом року потрібно буде додатково до наявних обсягів завозити-вивозити і приймати-відправляти близько 1,7 млн ​​тонн сировини і готової продукції – шроту і масла. З огляду на це, плануються додаткові вкладення в розвиток інфраструктури масляного комплексу в «Південному» – елеваторно-складського, бакового і залізничного господарства.

  Згідно з повідомленням, нарощування переробних потужностей дасть можливість Allseeds отримати синергетичний ефект, підвищити ефективність бізнесу шляхом суттєвої економії умовно-постійних витрат на одиницю продукції, що виробляється і в кінцевому підсумку підвищити свою конкурентоспроможність. «З обсягом переробки близько 2,5 млн тонн на рік Allseeds стане компанією №2 на олійному ринку України, загальна сума її інвестицій в Україну досягне $ 400 млн», – відзначають в компанії.

  У тендері на постачання устаткування і технологій для нового заводу беруть участь провідні в олієжировому бізнесі світу компанії – Andreotti Impianti, EuropaCrown, Desmet Ballestra, Jiangsu Muyang і ін.

  Група Allseeds в липні 2015 року ввела в експлуатацію маслоекстракційний завод в порту «Південний» потужністю переробки 2,4 тис. Тонн насіння соняшнику на добу. До 2021 року планує розширити потужності підприємства до 10 тис. Тонн переробки олійних в добу шляхом будівництва другої і третьої черг олійних комплексу.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.