Акцій “Астарти” за $ 35,6 млн викупила канадська Fairfax

1988
http://latifundist.com/

9,99% акцій агропромислового холдингу “Астарта” викупила міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited. Крім того покупець отримав право на викуп частки одного з засновників двома траншами

http://latifundist.com/

Міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited 4 січня закрила операцію з купівлі 9,99% акцій агропромислового холдингу “Астарта”, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням агропромхолдинга на веб-сайті Варшавської фондової біржі (WSE) Fairfax викупила 2 млн 497,5 тис. Акцій Astarta Holding N.V. (Амстердам, Нідерланди) за ціною PLN60 за шт. Таким чином, загальна вартість викупленого пакету оцінюється в PLN 149,85 млн (близько $ 35,65 млн за курсом Національного банку Польщі)

 • Угода також передбачає, що Fairfax отримує право на викуп частки, що залишилася В.Короткова двома траншами – 9,99% і 7,8%, яке може бути реалізовано, як мінімум, через два місяці і чотири місяці після завершення основної угоди.

  Для довідки: “Астарта” – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. Га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ “Глобинський переробний завод”).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.