Агросектор забезпечив понад 50% приросту капітальних інвестицій в українську економіку

2252
ru-an.info
ru-an.info

За 9 місяців 2016 роки аграрний сектор забезпечив понад 50% приросту капітальних інвестицій в економіку України.

У загальному обсязі приросту інвестицій по Україні за січень-вересень 2016 року частка агропродовольчого сектору економіки становить 51,3%, в тому числі на сільське господарство припадає 39,6%, а на харчову промисловість – 11,7%. Цей сектор забезпечив більше половини приросту капітальних інвестицій в національну економіку, про це пише Latifundist.com. Повідомляє прес-служба Мінагропроду.

«Урожай не в поле, а в «коморе». Только сейчас мы более или менее можем учесть наши прошлогодние победы. Так, по подсчетам результатов пока только за 9 месяцев 2016 г. общий объем капитальных инвестиций, освоенных в агропродовольственном секторе экономики составил 41,5 млрд грн», — зазначив міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий.

За словами міністра аграрної політики і продовольства, цей результат на 14,8 млрд грн, або 55,4%, перевищив показник за відповідний період минулого року.

 • Понад дві третини – 11,4 млрд грн – приросту капітальних інвестицій в агропродовольчому секторі економіки припадає на сільське господарство.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.