Агропросперіс закупила 50-зерновозів вагонів в Крюківського вагонобудівного заводу

3971
Фото з вільних джерел

Між підприємствами «Агропросперіс» в січні 2017 року м почали курсувати 50 власних вагонів, які посилять залізничну логістику 60 компаній і виробничих 12 елеваторів групи.

Нові вагони для «Агропросперіс» виго
товлені Крюківським вагонобудівним заводом. Вантажопідйомність кожного вагона становить 70,5 т, обсяг – 116 куб. м, говориться в повідомленні компанії. Повідомляє Національний промисловий портал

Відзначається, що в один такий вагон можна завантажити 70 т всіх зернових і олійних культур, крім насіння соняшнику, а це на 8% більше, ніж зазвичай вагона, і 50 т насіння соняшнику, на 20 що% більше звичайного вагона.

 • «50 новопридбаних вагонів складають« маршрутний поїзд »3. 500 вагою т, який може рухатись зі одним електровозом або тепловозом від станції навантаження до станції вивантаження за мінімальний час», – розповідають в групі.

  Нові вагони будуть направлені для вивозу продукції в «високий сезон» на елеватори «Агропросперіс», а в «низький сезон» – на сторонні елеватори, що відчувають нестачу в транспортних потужностях, також для вивезення продукції компаній і партнерів групи.

  «Закупівля власних вагонів є для« Агропросперіс »послідовним кроком для забезпечення безперебійних поставок агропродукції з полів в порти або до заводам переробників. Раніше в 2016 р р на елеватори групи були придбані 6 локомотивів, завдяки яким потужності відвантаження з одного зерносховища на добу зросли в середньому в 2,6 рази – з за 21 до 54 вагонів-х. Також протягом 2016 року м 16 налагоджено курсування ж / д маршрутів, які перевезли 54 тис. т агропродукції від виробників в порти », – наголошується в повідомленні.

  Для довідки: «Агропросперіс» працює в Україні з 2006 р Основний інвестор – NCH Capital (США), компанія, яка управляє активами загальною вартістю $ 3,5 млрд через різні інвестиційні фонди по всьому світу.

  60 компаній-партнерів групи в цілому обробляють понад 400 тис. га землі в 14 областях України. Річний обсяг виробництва становить понад 1,5 млн т зерна, логістика яких здійснюється через 12 власних елеваторів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.