За підсумками 2016 року Група компаній «Агропросперіс» експортувала понад 2,5 млн. т агропродукції, що на 1 млн. т більше, ніж торік.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Аграрний Тиждень.Україна.

В структурі експорту «Агропросперіс» у 2016 році 1,3 млн. т склали зернові та олійні культури виробництва компаній Групи, тоді як 1,2 млн. т було закуплено в малих та середніх агровиробників України в рамках сервісної платформи «Агропросперіс», яка надає повний комплекс товарів і послуг для ефективного агровиробництва.

За підсумками 2016 року 80% агропродукції «Агропросперіс» експортував до країн Азії, Європи та Африки. Найбільшу частку, 30%, в експорті «Агропросперіс» має Індія. Країни Євросоюзу стали другим за величиною споживачем зернових та олійних культур, вироблених компаніями Групи та партнерами, з 23% в загальному обсязі експорту Групи. Найбільший попит на міжнародних ринках має пшениця, її частка в експорті Групи перевищує 50%.

Цього року «Агропросперіс» продовжує активну закупівлю агропродукції на ринку. Безперебійну логістику понад 2 млн т ми здійснюємо через 12 потужних елеваторів, якими управляє Група. Особливу увагу ми приділяємо розвитку річкової та залізничної логістики. На сьогодні Група оперує 2 власними баржами спільною ємністю 10 000 т агропродукції та 200 сучасними вагонами-зерновозами загальною місткістю 14 000 т, виробленими на наше замовлення Крюківським вагонобудівним заводом. Ми бачимо стабільний інтерес міжнародних ринків до української агропродукції і продовжуємо активно розвивати пряму співпрацю з замовниками, які працюють у країнах Близького Сходу, Європи та Азії, – розповів генеральний директор Групи компаній «Агропросперіс» Ігор Осьмачко.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.