Агрокомпанія “Рентком” інвестує 10 млн євро в будівництво елеваторів на Тернопільщині

2113
елеватор
Фото з вільного доступу

ТОВ “Рентком” (Львів) ввело в експлуатацію першу чергу елеватора на 30 тис. тонн в селі Дзвиняч (Тернопільська обл.).

Згідно з повідомленням, інвестиції в запуск першої черги елеватора склали близько 5 млн євро. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Запуск другої черги потужністю 60 тис. тонн планується в 2019 році.

Будівництво об’єкту почалося в травні 2016 року. Його планована потужність – 90 тис. тонн одноразового зберігання зерна.

 • Загальна вартість будівництва комплексу становить 300 млн грн (10 млн євро), вартість першої черги комплексу – 150 млн грн (5 млн євро). Будівництво здійснюється за кошти ТОВ” Рентком “(Львів), – уточнюють в ОДА.

  Елеваторний комплекс створений для покупки і зберігання з подальшою переробкою олійних культур на підприємствах ТОВ “Рентком”, розташованих в с.Дзвиняч Тернопільській області та у Львові.

  Надалі планується побудувати завод з переробки олійних культур (соя, ріпак, соняшник) потужністю 15 тис. тонн на місяць (180 тис. тонн в рік) на території Дзвінячского сільської ради.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.