Агрокомпанія “Рентком” інвестує 10 млн євро в будівництво елеваторів на Тернопільщині

2012
елеватор
Фото з вільного доступу

ТОВ “Рентком” (Львів) ввело в експлуатацію першу чергу елеватора на 30 тис. тонн в селі Дзвиняч (Тернопільська обл.).

Згідно з повідомленням, інвестиції в запуск першої черги елеватора склали близько 5 млн євро. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Запуск другої черги потужністю 60 тис. тонн планується в 2019 році.

Будівництво об’єкту почалося в травні 2016 року. Його планована потужність – 90 тис. тонн одноразового зберігання зерна.

- РЕКЛАМА -
 • Загальна вартість будівництва комплексу становить 300 млн грн (10 млн євро), вартість першої черги комплексу – 150 млн грн (5 млн євро). Будівництво здійснюється за кошти ТОВ” Рентком “(Львів), – уточнюють в ОДА.

  Елеваторний комплекс створений для покупки і зберігання з подальшою переробкою олійних культур на підприємствах ТОВ “Рентком”, розташованих в с.Дзвиняч Тернопільській області та у Львові.

  Надалі планується побудувати завод з переробки олійних культур (соя, ріпак, соняшник) потужністю 15 тис. тонн на місяць (180 тис. тонн в рік) на території Дзвінячского сільської ради.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here